Hotel Harrachov U hraběte Harracha :::

Hotel U hraběte Harracha / Harrachov

Hotýlek u hraběte U Harracha se nachází v jednom z nejznámějších míst Krkonoš Harrachově. Harrachov je významné horské rekreační středisko, které se nachází v nejzápadnější části Krkonoš u státní hranice s Polskou republikou. Město je rájem pro turisty v letním i zimním období.


Hotel u hraběte Harracha ubytování Harrachov
Hotel u hraběte U Harracha nabízí 28 osobám ubytování v útulných a prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV se satelitním příjmem.Hotýlek je výhodně situovaný a je vzdálen zhruba 5 minut pěšky od centra města a sedačkové lanovky na Čertovu horu.Většina pokojů má balkon a před domem je možnost využít vlastní parkoviště.


Hotel u hraběte Harracha  Harrachov  restaurace
Hotýlek u hraběte Harracha Vás Srdečně zve do naší stylové zařízené restaurace kde můžete posedět třeba jen u kávy "Lucaffe" nebo ochutnat něco dobrého z naší kuchyně.Připravujeme českou kuchyni ( denní nabídka ) dále jídla na objednávku z různých druhů mas ( i na lávovém grilu), saláty a zmrzlinové poháry.Pro naše ubytované hosty je připravena snídaně formou švédských stolů. 

 
Hotel u hraběte Harracha ubytování Harrachov  okolí
Město Harrachov je vyhlášeným střediskem zimních sportů. I mimo zimní sezonu má ovšem svým návštěvníkům co nabídnout - výlety do hor pěší i na kole, bobovou dráhu,  golfové hřiště, minigolf, adrenalinové sporty, koupání a další. V Harrachově je též Muzeum ski a sklárna s pivovarem a muzeem. Harrachov je především střediskem veškerých zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě.

Hotel Harrachov U hraběte Harracha - K hotelu přísluší parkovištěHotel Harrachov U hraběte Harracha - disponuje restauracíHotel Harrachov U hraběte Harracha - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Harrachov U hraběte Harracha -  je k dispozici připojení na internetHotel Harrachov U hraběte Harracha - disponuje kavárnouHotel Harrachov U hraběte Harracha - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Harrachov U hraběte Harracha - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Harrachov U hraběte Harracha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Harrachov U hraběte Harracha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel U hraběte Harracha, Nový Svět 558
Harrachov 51246 Česká Republika
Hotel-Harrachov-U-Hrabete-Harracha@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel U hraběte Harracha ubytování Harrachov Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: